-
+
VITAJTE V HOTELI

VILLA PLAZA

Villa Plaza Boutique Hotel & Spa je luxusné ubytovanie v Prešove vzdialené len 45 km od medzinárodného letiska Košice a asi hodinu cesty po diaľnici od Vysokých Tatier. Ideálne miesto pre business klientelu ako aj rodiny s deťmi. LCD TV, minibar, sušič na vlasy, kráľovská kozmetika Floris a trezor je štandardom v každej izbe. Náš 4-hviezdičkový hotel Vám ponúka luxusné spálne vybavené posteľami s king-size rozmermi od výnimočných značiek Saffron a King Koil, ktoré sú vyrobené výlučne z prírodných materiálov.
Springboxy a extra vysoké matrace sú opatrené taštičkovými pružinami a sú zhotovené z bavlny, vlny, prírodného latexu a pre dokonalé ventilačné schopnosti matracov obsahujú aj konskú alebo lamiu srsť. Kúpeľne sú obkladané talianskym mramorom, spišským travertínom a španielskymi obkladmi. Nový wellness Golden Therapy - Natural Spa je už otvorený a teší sa prvým návštevníkom. Wi-fi pripojenie je v celom hoteli bezplatné.

STREDOMORSKÁ A KONTINENTÁLNA

PLAZA BEACH RESTAURANT

V našej reštaurácii, kde už pri vstupe zacítite mediteránsky nádych, ponúkame sezónne menu. Náš šéfkuchár rád používa regionálne aj cudzokrajné suroviny, odležané argentínske mäsá a čerstvé bylinky z vlastných zdrojov. Radi Vám pripravíme domáce a svetové gastronomické ochutnávky v originálnych receptúrach. Počas letnej sezóny je otvorená presklená vonkajšia terasa s posuvnými pergolami, na ktorej s výnimočným výhľadom do areálu PLAZA BEACH RESORT -u, patrí výnimočné jedlo, či občerstvenie. 

LETNÉ KÚPALISKO

PLAZA BEACH RESORT

VILLA PLAZA BOUTIQUE HOTEL je súčasťou PLAZA BEACH RESORT-u, a preto v letnej sezóne (1.6. - 30.8.) pre hotelových návštevníkov ponúkame vstup na letné kúpalisko PLAZA BEACH bezplatne. Areál sa v lete mení na exotické miesto pripomínajúce známe dovolenkové stredomorské destinácie. Jeho architektonické stvárnenie inšpirované Gaudim, palmy, slaná voda, plážové postele a ležadlá pre každého návštevníka, sa odlišuje od všedných kúpalísk a podobných komplexov na Slovensku. Náš rezort Vás presvedčí, že ste na dovolenke pri mori a večer zasa v pohodlí domova. Pre návštevníkov s deťmi v teplom detskom bazéne s novými atrakciami môžu Vaše ratolesti zažívať tajomstvá skalného hradu s vodnými šmýkačkami. Pre ostatných aktívnych hostí je tu tenisový kurt, stolný tenis, či plavecký bazén pod vyhliadkovým majákom. Nechýba kvalitné jedlo a občerstvenie s vždy pripravenou obsluhou splniť Vám všetky želania pre Váš dokonalý oddych.
www.plazabeach.sk

SVADBY, KONFERENCIE

SPOLOČENSKÉ AKCIE

Boutique hotel spolu s reštauráciou sú vhodné na rôzne typy stretnutí, či už sú to business stretnutia, svadby, rodinné oslavy, školenia, semináre alebo firmené párty. Reštaurácia má kapacitu 110 osôb, salónik (40osôb) a kongresová sála je vhodná pre 80 osôb pri kino sedení. Pre podrobnejšie informácie kontaktujte prosím p.riaditeľku Ing.Alicu Harčaríkovú na alica@plazabeach.sk.

---