Plaza E-bike

Požičovňa elektrobicyklov

Cenník

TYP 1
Do 4 hodín
24€
Do 12 hodín
30€
Víkend
55€
Týždeň
180€
TYP 2
Do 4 hodín
28€
Do 12 hodín
35€
Víkend
65€
Týždeň
210€

Bicyklovanie sa stalo v posledných rokoch celosvetovým fenoménom. Tento šport spája fyzickú aktivitu na čerstvom vzduchu s objavovaním prírodných krás krajiny. Odkedy sú na trhu dostupné aj e-biky, cyklistický zážitok si môžu vychutnať široké masy ľudí.

Ak aj vás láka spoznávanie prírody z dvoch kolies, máte na to príležitosť. Pokojne si môžete zajazdiť aj náročné trasy, na ktoré ste si doposiaľ netrúfli. Zapožičajte si u nás e-bike od renomovanej značky Focus. Bude vaším spoľahlivým pomocníkom na cyklotúrach po regióne. Dostanete k nemu aj mapku cyklotrás v okolí Prešova.

Focus:
Je najväčší nemecký výrobca bicyklov. Focus Bikes patrili medzi prvých, ktorí uviedli na trh elekrobicykle do sériovej výroby. Výrobca sa vyznačuje vlastným vývojom a návrhom rámov, do ktorých osadzuje tie najvýkonnejšie a najspoľahlivejšie motorizácie na trhu. Vlastná „snake“ technológia batérií ponúka ich plne integrované umiestnenie do rámu, ktorý tak pôsobí štíhlo a luxusne. Focus kladie dôraz aj na precízne technické spracovanie a vysoký level komponentov. Kompletizácia a výstupná kontrola ich špičkových elektrobicyklov prebieha vo fabrikách v Nemecku.

Podmienky k požičaniu bicyklov a doplnkov:

  1. Platný občiansky preukaz/pas
  2. Vratná záloha len v hotovosti – 150 eur/1 bicykel
  3. Bicykle sa preberajú a odovzdávajú len na Kutuzovovej 4 v Prešove – Plaza Beach Resort
  4. Za nadmerné znečistenie bicykla (blatom), účtujeme poplatok 10 eur
  5. Zákazník musí mať počas bicyklovania prilbu
  6. Použitie bicykla je dovolené len na rekreačné účely. Preteky a závodné použitie je zakázané

Zákazník prevezme bicykel, skontrolovaný mechanikom, v stave pripravenom na jazdu a čistý. Zákazník vráti bicykel očistený od povrchových nečistôt.

Bicykel je možné si zapožičať a vrátiť v čase otváracích hodín: PO – NE , 8:00 – 20:00 hod.

Zodpovednosť za spôsobenú škodu
Zákazník zodpovedá v plnej miere za akékoľvek poškodenie bicykla (mechanické poškodenie súčiastok, komponentov ako aj poškodenie rámu) Zákazník zodpovedá za vrátenie bicykla v termíne dohodnutom pri prevzatí tovaru akceptujúc otváracie hodiny.

Prevzatie
Zákazník potvrdzuje prevzatie bicykla a súhlasí so všetkými bodmi nájomnej zmluvy, túto skutočnosť potvrdzuje svojim podpisom. Vyplnenie zmlúv potrebných k zapožičaniu bicykla prebehne priamo na predajni s kompetentným zamestnancom (cca 15 – 30 min)

K bicyklom vieme zapožičať aj svetlá a prilby.


Všeobecné podmienky
Nájomná zmluva
Dohoda o náhrade škody

TYP 1

Focus JARIFA² 6.6 NINE 2021

Model z kategórie Elektro-Hardtail vás rýchlo dostane z každodenného zhonu do prírody. Kombinuje MTB a trekingovú DNA, je stvorený pre všetky typy terénov a na každé dobrodružstvo. Jazda na e-biku je svižná a dynamická vďaka vyváženej geometrii. JARIFA² má najsilnejší elektromotor spoločnosti Bosch - Bosch Performance CX (Gen. 4), ktorý podporí vašu jazdu až 25 km/h so silnými 85 Nm a je integrovaný do oblasti spodnej konzoly.

TYP 2

Focus THRON² 6.8 2021

Enduro model je vhodný na všetky povrchy – od trailových túr až po každodenné dochádzanie. THRON² má najsilnejší elektromotor spoločnosti Bosch - Bosch Performance CX (Gen. 4), ktorý podporí vašu jazdu až 25 km/h so silnými 85 Nm. Motor je dokonale integrovaný a e-bike jazdí vyvážene. V režime eMTB sa podpora motora automaticky prispôsobí jazdnej sile. Ide o trailový model s vidlicou so zdvihom 130 mm. Model THRON² kladie dôraz na pohodlie a zábavu počas jazdy vďaka patentovanému F.O.L.D. Reťazová vzpera pracuje kinematicky efektívne pri každom stlačení pedálov, citlivé odpruženie absorbuje všetky nerovnosti.

Kontakt na rezerváciu bicyklov:
+421 51/775 45 23
Email: reservations@villaplaza.sk

---