HOTEL

VILLA PLAZA

Nový hotel v Prešove je vzdialený len ½ hodiny cesty od medzinárodného letiska Košice a hodinu cesty po diaľnici od Vysokých Tatier. Ideálne miesto pre biznis klientelu, ako aj pre rodiny s deťmi.

Vstupná hala butikového hotela pôsobí ušľachtilým minimalistickým dojmom a neobsahuje nič navyše. Večer ponúka výnimočné výhľady na osvetlený areál PLAZA BEACH RESORT-u. Recepcia a Lobby bar sú obložené vzácnym oranžovým onyxom a v kombinácií s čiernym mramorom a oblými tvarmi stropu vytvárajú príjemnú atmosféru tejto časti interiéru. Hotelová ubytovacia časť je oddelená, tvoria ju otvorené pavlačové poschodia s oblúkovým skleneným zábradlím. K izbám sa dostanete bezbariérovým prístupom a preskleným výťahom. Exkluzívny interiérový dizajn hotelového priestoru pripomína viac umenie, ako architektúru. Hotel VILLA PLAZA Vám na izbách ponúka LCD TV s WIFI – FREE pripojením, minibar, trezor a pohodlné spálne vybavené posteľami amerického rozmerového štandardu (KING-SIZE) od svetových značiek KING KOIL a SAFFRON.

Springboxy a extra vysoké matrace sú zhotovené výlučne z prírodných materiálov - bavlny, vlny, prírodného latexu a pre dokonalé ventilačné schopnosti matracov obsahujú aj konskú alebo lamiu srsť. Dominantou každej izby sú extra vysoké čelá postelí s čítacími lampami na stenách a spolu s kobercom pomáhajú udržiavať optimálnu akustiku v priestore. Posteľná bielizeň zodpovedá najnáročnejšej klientele, je vyrobená z egyptskej bavlny, vankúše a periny sú z husacieho ručne triedeného páperia. Všetky izby sú vybavené klimatizačnými jednotkami od firmy SIEMENS. Šatníkové skrine sú osvetlené zvnútra a zvonku sú doplnené jemným náladovým podsvietením, z dôvodu lepšej orientácie hostí v neznámom prostredí. K dispozícií máme aj postele pre extra vysokých klientov s väčšími rozmermi 220 x 220 cm. Všetky kúpeľne sú vybavené sušičmi na vlasy, kozmetickými zväčšovacími zrkadlami a kráľovskou kozmetikou FLORIS. Hudbu, či práve sledovaný program je možné si vypočuť aj v kúpeľni, hlasitosť si môžete sami regulovať.

Pre tých najnáročnejších ponúkame na IV. podlaží hotelový apartmán - PENTHOUSE so vstupom priamo z výťahu, kde si môžete vychutnať luxus v dvoch spálňach a obývacou časťou s krbom a kuchyňou. V lete na terase apartmánu ponúkame panoramatický výhľad na celé okolie Prešova.

Neoddeliteľnou súčasťou hotela je kongresová miestnosť s kapacitou do 80 osôb, je vybavená audiovizuálnou technikou na usporiadanie konferencií, teambuildingov a iných slávnostných akcií. Butikový charakter hotela je čitateľný už pri vstupe do Lobby baru, ubytovacej časti ako aj v každej hotelovej izbe, ktoré sa od seba navzájom líšia. Minimalistické usporiadanie hotelových izieb, kde všetko potrebné je poruke, je doplnené bohato zdobenými zrkadlami a v tejto kombinácií izby pôsobia veľmi útulne. Minimum nábytku zabezpečuje pocit čistoty a harmónie pre dobrý spánok. Zvláštny dôraz pri výstavbe hotela bol venovaný kvalite použitých materiálov a prevedených prác s akcentom na detail. Veríme, že sa Vám v našom hoteli bude páčiť a spolu so službami ochotného personálu sme pripravení privítať náročnú klientelu z domova aj z celého sveta.

Od 8.8.2017 sa hotelové služby rozširujú a otvárame v našich priestoroch nový wellness: Golden Therapy - Natural Spa Resort. Od 16:00 do 21:00 hod. sa môžete tešiť na relaxačný bazén, saunový svet, odpočíváreň a Kneippov chodník. Rezervácie na t.č. 051 - 775 4523.

---